L’aja della Mirusina

Canelli
L’aja della Mirusina Resort

Dicht bij Canelli ligt het Resort L’aja della Mirusina. Canelli is een stad in Piëmont die in 2014 op de UNESCO erfgoed lijst kwam, grotendeels om haar bekende Asti Spumante. Er is veel te zien in deze streek en het hotel ligt op een mooie locatie om dit te verkennen.

De oude villa Mirusina is gelegen tussen de wijngaarden. Haar strak aangelegde tuin en binnenplaats leiden naar het hoofdgebouw van de accommodatie. Hier bevinden zich de verschillende kamers voor gasten en de ontbijtzaal. Het lichtgekleurde gebouw heeft prachtige ronde bogen en op het dak zonnepanelen om een deel van de energie voor het hotel mee op te wekken.

Het heuvelachtige gebied van de streek staat met name bekend om haar plek in de wijnindustrie. Verborgen in deze heuvels liggen eeuwenoude tunnels en kathedralen van grote historische waarde. Deze bekende wijnhuizen zoals Bosca, Contratto en Coppo kunnen nu bezocht worden. Via het Resort kunnen gasten een tripje naar deze wijngaarden en kelders regelen. Sommige van deze kelders kunnen tot wel 1,5 miljoen flessen wijn opslaan. Genoeg te zien
dus!

Het Resort heeft een groot buitenzwembad voor in de warmere maanden waar gasten kunnen genieten van de zon en het warme water. In de tuin om het zwembad heen staan fijne stoelen en bedjes om op tot rust te komen.

LIGGING

Canelli: 4 km
Asti: 23 km
Alba: 38 km
Torino: 85 km

FACILITEITEN & KAMERS

De kamers zijn modern ingericht met ruime bedden en vrolijke kleuraccenten. Ze zijn allemaal net verschillend in stijl. Mirusina biedt verschillende soorten kamers aan qua grote zoals de double of triple kamers. Ook zijn er twee grote familie suites aanwezig voor mensen die met kinderen reizen. Alle kamers zijn voorzien van een luxe badkamer en van airconditioning, smart TV, WiFi en een minibar.

Elke ochtend staat er voor gasten een uitgebreid ontbijt klaar met zoete en hartige gerechten die gemaakt zijn met lokale ingrediënten uit Piëmont.
Verder biedt het hotel services en activiteiten aan zoals paardrijden in de Monferrato, wandel excursies door bossen en E-bike verhuur.

Gasten kunnen gratis parkeren bij L’aja della Mirusina en er is een laadpaal aanwezig voor elektrische auto’s.

ECO-DUURZAAM EXCURSIES

Low Carbon Travels werkt in Piemonte samen met een lokale organisatie voor het verzorgen van excursies en activiteiten. Tijdens jouw verblijf bij L’aja della Mirusina kun je een aantal interessante en duurzame excursies bij boeken. Vraag ons naar de verschillende opties.

REISTIPS

Piemonte, een regio met perfecte landschap, rijk aan lieflijke dorpjes, spannende steden als Turijn en de lekkerste… Lees meer…

PRIJZEN

Voorbeeld prijzen voor verschillende verblijfsduur bij L’aja della Mirusina + huurauto * (excl. vluchten of trein).

PRIJZEN VANAF *LAAGSEIZOENHOOGSEIZOEN
4 Dagen verblijf + autohuurVanaf €,- p.p. *Vanaf €,- p.p. *
7 Dagen verblijf + autohuurVanaf €,- p.p. *Vanaf €,- p.p. *
9 Dagen verblijf + autohuurVanaf €,- p.p. *Vanaf €,- p.p. *

* De prijzen zijn per persoon, bij een boeking van minimaal 2 personen in een standaard kamer. De prijzen zijn indicatief en kunnen veranderen afhankelijk van de beschikbaarheid en de seizoenplanning van iedere accommodatie.

Maximum leeftijd bestuurder voor de elektrische huurauto 82 jaar.

De prijzen gaan uit van 2 personen en zijn inclusief:

  • Verblijf op basis van logies en ontbijt, in gedeelde 2-persoons kamer
  • Autohuur: Opel Mokka-e 100% elektrisch (gratis opladen)
  • Priority pick-up auto
  • Navigatiesysteem
  • Reistips

Exclusief

  • Toeristenbelasting
  • Reserveringskosten € 25,- per boeking
  • Verplichte klantenbijdrage Garantiefonds GGTO €7,50 pp
  • Verplichte klantenbijdrage Calamiteitenfonds €2,50 per boeking
  • Extra bij te boeken excursies

Wil je graag in een andere type kamer verblijven? Je kunt dit aangeven in je boekingsformulier.