Boutique Hotel Corte Gondina
La Morra
Boutique Hotel Corte Gondina
Overnachten in stijl bij ‘zia Radegona’
Het Corte Gondina Hotel, gevestigd in het middeleeuws dorpje La Morra, is een sfeervol en intiem boetiekhotel. Je logeert in het hart van de heuvels van Le Langhe met uitzicht op de Povlakte tussen Bra en Alba.
Het elegante hotel is gevestigd in een voormalige privéwoning van Radegonda Oberto. Ze bracht haar jeugd hier door en daarom is Corte Gondina genoemd ter nagedachtenis van haar. Zij was in 1904 in La Morra geboren en tot 1996 hier gewoond samen met haar zeven zussen en broer.
Het hotel werd in 2002 geopend door haar achterkleindochter Elena die, samen met haar man Bruno, twee jaar hart en ziel heeft gestoken in de renovatie van het landgoed. In een voortreffelijk privéhabitat hebben ze de sfeer van het verleden gecombineerd met hedendaags comfort om jouw vakantie in Piemonte echt uniek en onvergetelijk te maken.
Het ontbijt wordt dagelijks zorgvuldig gekozen door Giorgio, met specialiteiten en lokale producten van de regio. Bij mooi weer kun je heerlijk in de tuin ontbijten. In de zomermaanden kun je ook genieten van een lichte lunch in de tuin bij het zwembad.
De hotelbar is open van 07:30 tot middernacht en hier kun je (naast thee, koffie en cappuccino) rode, witte, mousserende wijnen en champagnes proeven die Bruno dagelijks aanbeveelt, terwijl je voor de open haard zit, met brandende kaarsen, en je door talloze boeken bladert die over de Langhe en Roero vertellen. Dit alles vergezeld door snacks, taartjes en chocolaatjes.
De accommodatie heeft ook een 19e-eeuwse kelder die onlangs is omgetoverd tot een mooie loungebar met gerenomeerde flessen Barolo en Barbaresco. Vanaf 17:00 uur kun je hier genieten van je aperitivo met rode wijn, grappa of wat je wenst.

LIGGING
Alba: 15 km
Torino: 65 km
Alessandra: 75 km
Novi Ligure: 100 km

FACILITEITEN & KAMERS
Het Corte Gondina hotel heeft 14 prachtige kamers, allemaal verschillend maar zoveel mogelijk met behoud van de oorspronkelijke architectuur van het gebouw. De kamers zijn gecreëerd om de oorspronkelijke ruimtes zo authentiek mogelijk te houden, maar ze zijn allemaal met zorg en balans ingericht om de gasten maximaal comfort te bieden.
Alle kamers hebben een balkon of directe toegang tot de tuin, een ruim tweepersoonsbed, badkamer met douche, slippers, haardroger, airconditioning, gratis wi-fi, minibar en flatscreen-tv.
Het boetiekhotel beschikt over een gloednieuwe ‘Sweet Personal Spa’, uitgerust met een sauna, een Turks bad/hammam en een hot tub voor twee personen. Je kunt kiezen uit allerlei spa-behandelingen en in de ontspanningsruimte kun je genieten van fruit, thee en mineraalwater.
Het zwembad is gelegen waar vroeger ‘zia Radegona’ (tante Radegona) haar moestuin had. In de zomermaanden (van mei tot oktober) kun je een duik nemen of gewoon relaxen en genieten van de mooie zonsopgang/ondergang. Het zwembad is een kleine oase van rust, exclusief voor hotelgasten, te midden van de mooie tuinen met zonneterras.
Laat je Zoë hier staan op het privé parkeerterrein van Corte Gondina en plug de auto in de oplaadpaal van de accommodatie terwijl jij met de fiets of te voet je ideale dagtrip gaat maken op zoek naar een goed glas wijn. Uiteraard leent de omgeving zich helemaal ook voor mooie rondtoeren in je Zoë.

ECO-DUURZAAM EXCURSIES
Low Carbon Travels werkt in Piemonte samen met een lokale organisatie voor het verzorgen van excursies en activiteiten. Tijdens jouw verblijf kun je een aantal interessante en duurzame excursies bij boeken. Lees meer …
REISTIPS
Piemonte, een regio met perfecte landschap, rijk aan lieflijke dorpjes, spannende steden als Turijn en de lekkerste… Lees meer…
PRIJZEN
Voorbeeld prijzen voor verschillende verblijfsduur bij Boutique Hotel Corte Gondina + huurauto * (excl. vluchten of trein). We verzorgen ook graag je vluchten of treinreis, je kunt dit aangeven in je boekingsformulier.
PRIJZEN VANAF * | LAAGSEIZOEN | HOOGSEIZOEN |
4 Dagen verblijf + autohuur | Vanaf €370,- p.p. * | Vanaf €402,- p.p. * |
7 Dagen verblijf + autohuur | Vanaf €680,- p.p. * | Vanaf €742,- p.p. * |
9 Dagen verblijf + autohuur | Vanaf €908,- p.p. * | Vanaf €980,- p.p. * |
* De prijzen zijn per persoon, bij een boeking van minimaal 2 personen in een standaard kamer. De prijzen zijn indicatief en kunnen veranderen afhankelijk van de beschikbaarheid en de seizoenplanning van iedere accommodatie. Maximum leeftijd bestuurder voor de elektrische huurauto 82 jaar. |
De prijzen gaan uit van 2 personen en zijn inclusief:
- Verblijf op basis van logies en ontbijt, in gedeelde 2-persoons kamer
- Autohuur: Opel Mokka-e 100% elektrisch (gratis opladen)
- Priority pick-up auto
- Navigatiesysteem
- Reistips
Exclusief
- Toeristenbelasting
- Reserveringskosten € 25,- per boeking
- Verplichte klantenbijdrage Garantiefonds GGTO € 9,00 pp
- Verplichte klantenbijdrage Calamiteitenfonds € 2,50 per boeking
- Extra bij te boeken excursies
Wil je graag in een andere type kamer verblijven? Je kunt dit aangeven in je boekingsformulier.